Hodiny a budíky

 
Nahoru
Nastavit sestupně

Hodiny nejsou jen užitečným pomocníkem, který se postará, abyste byli všude včas. Mohou být také designovým prvkem, který ozdobí váš interiér. Vyberte si v e-shopu TOP TIME hodiny, které jsou funkční i krásné zároveň.

V kategorii nástěnných hodin nabízíme klasické hodiny a pro vyznavače nadčasové elegance také designové hodiny. Milovníky starých dobrých pendlovek potěší kyvadlové hodiny a vaše ratolesti se v pokojíčku budou učit čas na dětských hodinách.

Pro ty, kteří shánějí něco menšího, máme stolní hodiny. Jsou malé a lehké, takže je můžete přemisťovat, jak je libo, a interiér vám nikdy nezevšední.

Naprostou nutností pro zaměstnané pracanty i studenty je spolehlivý budík. Prozkoumejte nabídku analogových budíků v moderním i retro designu. Nedáte dopustit na digitální hodiny? Vsaďte na digitální budík. Ratolestem darujte veselý dětský budík a pozdní příchody do školy budou minulostí.

Hledáte hodiny, které toho umí mnohem víc? Pak zvažte volbu meteostanice - umí měřit teplotu a tlak, předpovídat počasí a ukazovat datum a čas.